میبد کاشی
خانه / کاشی و سرامیک / کارخانه تولیدکننده کاشی و سرامیک در یزد

کارخانه تولیدکننده کاشی و سرامیک در یزد

کشور ایران دارای تاریخ کهن در هنر و صنعت سرامیک و کاشی میباشد و دارای آثار باستانی زیادی ست که در سرتاسر کشورمان نگاشته شده است و امروزه این طرح های زیبا بر روی انواع سرامیک و کاشی طراحی می گردد. تولید کاشی و سرامیک در ایران با روش های ابتدایی از حدود ۱۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح با ساخت کاشی های تزیینی و سرامیک های سنتی آغاز شده است.

کارخانجات زیادی در زمینه تولید کاشی و سرامیک فعالیت می کنند از جمله کارخانه کاشی و سرامیک یزد که کاشی و سرامیک ها را در طرح های مختلف تولید می کند.

کارخانه تولیدکننده کاشی و سرامیک در یزد

نکات مهم در خرید کاشی و سرامیک

نکات مهم در خرید کاشی و سرامیک کاشی و سرامیک ها ویژگی و کاربرد های بسیاری دارند. یکی از نکات مهم در خرید کاشی و سرامیک این است که کاشی و سرامیک از نظر استحکام با یکدیگر تفاوت هایی دارند، کاشی به دلیل ظریف بودن استحکامش کمتر است و آب بیشتری را جذب می کند و در دیوار کاربرد دارد، سرامیک بخاطر استحکام بسیار بالا در کف مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر نکات مهم پایدار بودن کاشی و سرامیک به ضربه و فشار است و در برابر فشار و شست و شوی سریع و آسان از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند. 

نمایندگی فروش کاشی و سرامیک یزد

نمایندگی فروش کاشی و سرامیک یزدامروزه با توجه به پیشرفت و توسعه کشور و همچنین خارج شدن زندگی افراد از سادگی و روی آوردن به مدرنیته و نیاز مردم به کاشی و سرامیک برای زیبایی منزلشان، تولید کنندگان در شهر های مختلف تلاش می کنند انواع کاشی و سرامیک را با بهترین کیفیت و زیبا ترین رنگ بندی تولید کنند. عرضه کاشی و سرامیک توسط نمایندگی های مختلف در نقاط گوناگون کشورمان صورت می گیرد نظیر نمایندگی فروش کاشی و سرامیک یزد که کاشی و سرامیک را در طرح ها و رنگ بندی های مختلف تولید کرده و بفروش می رساند.

لیست قیمت کاشی و سرامیک یزد در تهران

لیست قیمت کاشی و سرامیک یزد در تهرانلیست قیمت کاشی و سرامیک یزد در تهران با توجه به نوع و کیفیت و انواع سرامیک (سرامیک کف، کاشی دیواری، پرسلان و گرانیت، کاشی سه بعدی تابلویی، کاشی های مونوکالر، سرامیک سه بعدی، سرامیک نانو و کاشی ایرانی) متفاوت است، و برای اطلاع از قیمت تمامی کاشی و سرامیک های مذکور به سایت های مجاز اینترنتی مراجعه نمایید.

تولید کاشی و سرامیک در انواع طرح ها

تولید کاشی و سرامیک در انواع طرح هاکاشی و سرامیک در رنگ بندی های متنوع و انواع طرح ها تولید می شوند، تولید کاشی و سرامیک در انواع طرح ها در کارخانجات و شهر های مختلف کشور عزیزمان تولید و عرضه می شود. برخی کارخانجات کاشی و سرامیک ساده تولید می کنند و طرح کاشی متنوع و گوناگون می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پورابراهیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09135565282
تلگرام: @meybodkashi_ir
ادمین تلگرام: @meybodkashi
پست الکترونیکی: alireza16061606@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع کاشی و سرامیک در ابعاد مختلف از بازار

یکی از فاکتورهای اصلی در زیبایی هرخانه ای کاشی و سرامیک به کار رفته در دکوراسیون خانه است. کاشی ها و سرامیک ها در ابعاد مختلف، تولید و برای کاربردهای مختلف به ف

پاسخی بگذارید

تماس