چمن مصنوعی برای کف مغازه موجب شد تا کودکی ضربه مغزی نشود

چمن مصنوعی به چه نوع نگهداری نیاز دارد؟ با حداقل نگهداری، چمن مصنوعی برای کف مغازه می توانند تا هشت سال دوام بیاورند. وظایف اصلی تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای چمن مصنوعی شامل مسواک زدن و آبیاری است.

کوددهی برای کنترل آفات نیز ضروری است. با توجه به نیازهای کم مراقبت، نگهداری چمن های مصنوعی مقرون به صرفه تر از چمن طبیعی است.

آیا چمن مصنوعی نیاز به تمیز کردن دارد؟
نظافت بخشی از نگهداری استاندارد چمن است. بازیکنان ورزشکار در حالی که از راه رفتن روی چمن طبیعی گل آلود شده اند، آدامس می ریزند، عرق می کنند و خاک را به چمن می اندازند.

علاوه بر این، نوشیدنی های ورزشی در سراسر زمین ریخته می شود. برای اطمینان از حداکثر طول عمر، چمن های مصنوعی باید به طور منظم تمیز شوند.

چمن مصنوعی چگونه بازی جوانمردانه را ترویج می کند؟

زمین چمن مصنوعی دبیرستان دلانو چمن مصنوعی برای یکپارچگی تولید می شود، به این معنی که هر بخش مانند قسمت های دیگر زمین است.

چمن

بافت ها و یکنواختی یکنواخت در سراسر چمن مصنوعی تضمین می کند که پای هر بازیکن چه در نزدیکی خط دروازه باشد و چه در سراسر خط 15 یارد یکسان باشد.

آیا چمن مصنوعی سازگار با محیط زیست است؟

با توجه به مقدار محدود آفت کش ها و کودهای مضر لازم برای نگهداری چمن مصنوعی، این مزارع برای محیط زیست ایمن تلقی می شوند.

از آنجایی که مزارع مصنوعی نیازی به چمن زنی ندارند، آلاینده های مضر (که از ماشین های چمن زنی ساطع می شوند) تولید یا در جو منتشر نمی شوند.

گرما چگونه روی چمن مصنوعی تأثیر می گذارد؟

الیاف مصنوعی گرما را از نور مستقیم خورشید حفظ می کنند. در نتیجه، دمای سطح چمن مصنوعی می‌تواند به سطوحی بالاتر از آنچه برای زمین‌های طبیعی معمول است افزایش یابد.

دمای بالا به ندرت یک مسئله ایمنی برای بازیکنان است. گرمای نسبتاً زیاد اغلب به عنوان یک مسئله آسایش برای شرکت کنندگان در ورزش در نظر گرفته می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.