مردی با چاقو شکاری رمبو همسرش را به قتل رساند

آشنایی جوانان با چاقو شکاری رمبو مستلزم راهنمایی والدین و آشنایی با جنبه های مهم مالکیت است. A.G. Russel ایمنی چاقو را به یک جوان آموزش می دهد A.G. Russell اشتراک گذاری با یک دوست.

چاقو یکی از قدیمی ترین ابزارهای جهان است. عملاً در زندگی روزمره ضروری است. هر خانه ای یکی دارد یا در آشپزخانه، اتاق کار، یا کشوی میز. آشنایی کودکان با چاقو ممکن است یک پیشنهاد چالش برانگیز باشد. با این حال، این یک ضرورت است و بزرگسالان مسئول می توانند این فرآیند را به یک تجربه یادگیری ارزشمند تبدیل کنند.

جان بیلب، مدیر اجرایی موسسه آمریکایی چاقو و ابزار (AKTI) در این باره می گوید: «اولین و مهمترین نکته ای که یک والدین یا رهبر بزرگسال باید بر آن تأکید کنند این است که چاقو یک ابزار ارزشمند و ضروری است. این نیاز به استفاده و مراقبت مناسب دارد.

اگر با دقت استفاده نشود یا به درستی درمان نشود، می تواند خطرناک باشد. باید به جوانان گفت که هرگز چاقویی از هر نوع را در جایی که ممکن است مجاز نیست، مانند مدرسه یا فعالیت های مدرسه نبرند.»

زمانی که والدین یا بزرگسالی به کودک اجازه می دهند چاقو را در دست بگیرد، ملاحظات مختلفی مطرح می شود و اساسی ترین آنها سن مناسب را شامل می شود. چنین تصمیمی بالاتر از هر تصمیم دیگری است و عناصر ایمنی، استفاده مناسب، مراقبت و نگهداری و سایر موارد متعاقباً در یک ردیف قرار می گیرند.

دن پیرگالینی، رئیس کلوپ کارد و چنگال گیتور، پیشنهاد کرد: «همیشه به من آموختند که سن عقل هفت است، و من معتقدم که تا امروز، که سن پیشاهنگی نیز هست، وقتی اولین چاقویم را گرفتم. “ایمنی همیشه مورد تاکید بود و استفاده نظارت شده از چاقو ضروری است. همچنین، باید اصرار داشت که هر چقدر هم که بخواهید چاقو را به نمایش بگذارید، هرگز به مدرسه برده نشود.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.