قیمت سرامیک کف | فروش فوق العاده انواع سرامیک کف ارزان قیمت در سایزهای مختلف

قیمت کاشی و سرامیک کف  یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب سرامیک برای افراد مختلف میباشد. قیمت سرامیک ارزان در بازار را میتوان زیر 20 هزار تومان خریداری کرد. البته یاداوری میکنم که سرامیک های لوکس و پولیش شده قیمتهایی به مراتب بالاتری نسبت به سرامیک کف ارزان قیمت را دارا میباشند.
سرامیک های لوکس و گران قیمت را بیشتر برای خانه های مجلل و هتل ها و مکانهای با ارزش و با موقعیت مکانی عالی وحتی کشور های همسایه جهت صادرات، استفاده میکنند.

سرامیک کف در سایزهای مختلفی تولید میشود، که مشتری با توجه به نیاز خود سایزهای مختلفی را برای منزل، مغازه و رستوران خود خریداری میکند.
که معمولا سایزهای کوچیک سرامیک کف مثل 30*30 یا 25*25 و یا 20*20 را بیشتر برا کف حمام و سرویسهای بهداشتی استفاده میکنند. و یکی از دلایل انتخاب سرامیک کف سایز کوچک در این قسمتها از منزل بخاطر این است که بتوان شیب اب را بهتر به طرف کفشور هدایت کرد.

بازرگانی ما اماده همکاری با تمام انبوه سازان، واحدهای تجاری، خصوصی و دولتی در تمام نقاط ایران میباشد. مجموعه ما بنا به درخواست مشتری، بهترین محصول را با توجه به نیاز مشتری به انها پیشنهاد میدهد.

لیست قیمت سرامیک کف

لیست قیمت سرامیک کف با توجه به ابعاد سرامیک و بعضی از عوامل دیگر مانند کالیبره و چمفر کردن سرامیک متغیر میباشد.
بیشتر شرکتهای کاشی و سرامیک که ابعاد بزرگ تولید میکنند، برای اینکه سرامیک تولید شده انها هنگام کار کردن جلوه خاصی به ان فضا بدهد، سرامیک ها را با دستگاه های مخصوص کالیبره یا همان چمفر میکنند.کالیبره کردن سرامیک یکی از عوامل افزایش قیمت سرامیک در لیست ان شرکت میباشد، که بنا به سایز محصول این قیمت متفاوت میباشد.

فروش فوق العاده سرامیک کف و بدنه ارزان قیمت

بازرگانی ما با توجه به نیاز های مشتریان خود اقدام به فروش فوق العاده کاشی و سرامیک کف ارزان قیمت کرده است.
شما مشتریان عزیز میتوانید برای تهیه سرامیک های کف و بدنه در تمامی سایز های 30*60 و 40*40 و50*50 و60*60 و 40*100 و30*90 و سایزهای دیگر با ما در ارتباط باشید.