میبد کاشی
خانه / سرامیک / قیمت سرامیک کف | فروش فوق العاده انواع سرامیک کف ارزان قیمت در سایزهای مختلف

قیمت سرامیک کف | فروش فوق العاده انواع سرامیک کف ارزان قیمت در سایزهای مختلف

قیمت سرامیک کف یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب سرامیک برای افراد مختلف میباشد. قیمت سرامیک ارزان در بازار را میتوان زیر ۲۰ هزار تومان خریداری کرد. البته یاداوری میکنم که سرامیک های لوکس و پولیش شده قیمتهایی به مراتب بالاتری نسبت به سرامیک کف ارزان قیمت را دارا میباشند.
سرامیک های لوکس و گران قیمت را بیشتر برای خانه های مجلل و هتل ها و مکانهای با ارزش و با موقعیت مکانی عالی وحتی کشور های همسایه جهت صادرات، استفاده میکنند.

سرامیک کف در سایزهای مختلفی تولید میشود، که مشتری با توجه به نیاز خود سایزهای مختلفی را برای منزل، مغازه و رستوران خود خریداری میکند.
که معمولا سایزهای کوچیک سرامیک کف مثل ۳۰*۳۰ یا ۲۵*۲۵ و یا ۲۰*۲۰ را بیشتر برا کف حمام و سرویسهای بهداشتی استفاده میکنند. و یکی از دلایل انتخاب سرامیک کف سایز کوچک در این قسمتها از منزل بخاطر این است که بتوان شیب اب را بهتر به طرف کفشور هدایت کرد.
بازرگانی ما اماده همکاری با تمام انبوه سازان، واحدهای تجاری، خصوصی و دولتی در تمام نقاط ایران میباشد. مجموعه ما بنا به درخواست مشتری، بهترین محصول را با توجه به نیاز مشتری به انها پیشنهاد میدهد.

لیست قیمت سرامیک کف

لیست قیمت سرامیک کف با توجه به ابعاد سرامیک و بعضی از عوامل دیگر مانند کالیبره و چمفر کردن سرامیک متغیر میباشد.
بیشتر شرکتهای کاشی و سرامیک که ابعاد بزرگ تولید میکنند، برای اینکه سرامیک تولید شده انها هنگام کار کردن جلوه خاصی به ان فضا بدهد، سرامیک ها را با دستگاه های مخصوص کالیبره یا همان چمفر میکنند.
کالیبره کردن سرامیک یکی از عوامل افزایش قیمت سرامیک در لیست ان شرکت میباشد، که بنا به سایز محصول این قیمت متفاوت میباشد.

فروش فوق العاده سرامیک کف و بدنه ارزان قیمت

بازرگانی ما با توجه به نیاز های مشتریان خود اقدام به فروش فوق العاده کاشی و سرامیک کف ارزان قیمت کرده است.
شما مشتریان عزیز میتوانید برای تهیه سرامیک های کف و بدنه در تمامی سایز های ۳۰*۶۰ و ۴۰*۴۰ و۵۰*۵۰ و۶۰*۶۰ و ۴۰*۱۰۰ و۳۰*۹۰ و سایزهای دیگر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پورابراهیمی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09135565282
تلگرام: @meybodkashi_ir
ادمین تلگرام: @meybodkashi
پست الکترونیکی: alireza16061606@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین نوع کاشی و سرامیک در بازار

ارزان ترین کاشی و سرامیک در بازار که کیفیت های خوبی داشته و در طرح های جدیدی نیز وارد بازار می شود؛ توسط کدام مراکز در کشور عرضه می گردد؟ آیا می دانید گرید های

تماس