فروش کاشی سنتی خام در شهر لالجین همدان

چه نوع کاشی هایی اندازه دارند؟ مشخص است که انواع دیوارها طیف وسیعی از اشکال و اندازه های خود را دارند و برای کف – دیگری.

به عنوان مثال، اگر کف در ابعاد طبیعی مانند 30×30، 45×45 سانتی متر باشد، محدوده اندازه کاشی دیوار می تواند از 5×5 و 10×10 سانتی متر شروع شود.

در این مورد، انواع استاندارد کاشی ها 15×20، 20×20 و 20×25 سانتی متر است. هرچه اندازه مواد بزرگتر باشد، می توان همزمان سطح بزرگتری را پوشاند.

مضرات افزایش نیاز برای صفحات کاربردی و همچنین برای اندازه های بسیار بزرگ (60×120 سانتی متر) – ابزارهای ویژه در نظر گرفته شده است.

پارامترهای مهم

برای اینکه انتخاب کاشی سنتی خام برای پوشش دیوار یا پوشش کف بیشتر آگاهانه باشد، باید به همان اندازه که حقایق را داشته باشید، در مورد مواد نیز بدانید.

هنگام انتخاب چه پارامترهایی را باید در نظر گرفت؟ بیایید مهمترین ویژگی ها را در نظر بگیریم:

– دوام سنگین است، اما هر چه استحکام بالاتر باشد، ماده انتخابی بهتری خواهد داشت.

– مقاومت در برابر سایش. کاشی می تواند بسیار قوی باشد، اما اگر به سرعت جلوه تزئینی خود را از دست بدهد، باز هم می خواهد تغییر کند. این به ویژه برای

تخمگذار در طبیعت یا لباس مهم است.

– قابلیت ارتجاعی. یک پارامتر مهم در مورد سطوح کف. کاشی های الاستیک تر می توانند پس از تغییر شکل های ضربه ای بازیابی شوند. جامد، در مقابل، انجام نمی

دهد و می تواند بارهای سنگین را تحمل کند.

– تخلخل در طراحی استخر، حمام و دوش باید به آن توجه کرد. پانل های سرامیکی متخلخل کمی لغزنده هستند، زیرا بخشی از آن رطوبت را جذب می کند.

– رسانایی گرمایی. مواد سرامیکی گرمایش را به خوبی انجام می دهند. کاشی به سرعت گرم می شود، با این حال، زمانی که به همان سرعت ذوب می شود.

بنابراین، با موفقیت در رابطه با کف گرم اعمال می شود.

انواع کاشی و سرامیک

کاشی های ساخته شده از سرامیک تمام ویژگی های لازم برای یک لایه پایانی را دارند. کاشی های سرامیکی، ویژگی ها، انواع و هر گونه اطلاعات دیگری در مورد

افرادی که اکنون در مالکیت عمومی هستند، محبوب ترین هستند. برای شروع، بسته به کاربرد کاشی های کف و دیوار مشخص می شود. سرامیک برای حمام، که در

آن رطوبت بالا وجود دارد، باید در یک گروه جداگانه قرار گیرد. چنین کاشی هایی باید مقاومت بیشتری در برابر رطوبت و بخار داشته باشند و تغییرات دما را تحمل کنند.

برای مواد پوشش داده شده با یک لایه تزئینی، دوام نیز مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.