روش هایی که می توانید با رنگ صنعتی لباس های خود را رنگ کنید

وقتی در مورد پرداخت های صنعتی صحبت می کنیم، منظور مجموعه ای از عملیات های سطحی است که می توانند برای به دست آوردن یک نتیجه زیبایی شناختی خاص یا پوشش دادن مواد با به دست آوردن خواص خاص اعمال شوند.

در سال های اخیر، بخش تکمیل صنعتی شاهد تحولات تکنولوژیکی عمده بوده است، معمولاً فرآیندهای نقاشی منحصراً به عنوان وسیله ای برای مداخله در زیبایی شناسی یک محصول در نظر گرفته می شد.

به لطف معرفی تکنیک های جدید نقاشی، رنگ صنعتی به ابزاری برای بهبود عملکرد تبدیل شده اند، با یک پوشش مناسب اکنون می توان مقاومت و دوام اجسام رنگ شده را افزایش داد.

یکی از موادی که بیشترین بهره را از پیشرفت فنی برده است، بدون شک آلومینیوم است، این فلز سبک، ارزان، شکل دهی و حمل و نقل آسان، مقاوم در برابر اکسیداسیون است.

همه این مزایا به انتشار گسترده آن در بخش های مختلف محصول کمک کرده است.

در گذشته، رنگ آمیزی به طور معمول با استفاده از تکنیک مایع، با استفاده از قلم مو و اعمال رنگ در چندین لایه رنگ انجام می شد، این تکنیک اگرچه ساده بود، اما گران و نادرست بود.

با این حال، تعمیر و نگهداری مداوم برای حفظ نتیجه زیبایی شناختی خوب مورد نیاز بود.

ظهور پوشش پودری چندین مشکل مرتبط با تکنیک های سنتی را حل کرده است و گاهی اوقات آنها را منسوخ می کند. آخرین برآوردها فرض می کنند که ارزش بازار پوشش پودری در سال 2024 تقریباً 16 میلیارد دلار در سراسر جهان خواهد بود.

برای درک موفقیت پوشش پودری روی آلومینیوم، مرور مزایای ارائه شده از طریق مرتبط کردن آنها با نیازهای بازار مفید است.

کیفیت رنگ آمیزی – در مقایسه با رنگ آمیزی مایع سنتی، نتیجه پوشش پودری بسیار یکنواخت تر است، این به معنای رنگ پراکنده و سطح کاملاً صاف است.

دو عاملی که برای شناسایی کیفیت بهتر ترکیب می شوند.

دوام – فرآیند پوشش پودری به رنگ اجازه می دهد تا عمیق تر از سایر تکنیک ها در آلومینیوم قرار گیرد.