افرادی که توانستند با ظروف مسی جدید سرطان خود را درمان نمایند

آیا می خواهید مس با قلع یا فولاد ضد زنگ روکش شده باشد؟
قلع پوشش سنتی در ظروف مسی جدید است قلع از نظر شیمیایی با مس پیوند می خورد – بسیار چکش خوار است و به راحتی ذوب می شود، بنابراین به زیبایی در آستر یک دیگ مسی ذوب می شود قلع همچنین پوشش خوبی ایجاد می کند زیرا به اسید واکنش نشان نمی دهد و نسبتاً نچسب است (مثلاً در مقایسه با تفلون معاصر نیست، اما در مقایسه با فولاد ضد زنگ).

متأسفانه، نقطه ذوب پایینی 450 درجه فارنهایت دارد، بنابراین می تواند از بین برود در فرانسه، رستوران ها به طور مرتب قابلمه ها و ماهیتابه های یا ظروف مسی خود را برای پخت و پز می فرستند در ایالات متحده، تعداد کمی از سرآشپزها متعهد به استفاده از مس با قلع هستند، اما تعدادی کلکسیونر اختصاصی وجود دارد.

ظروف مسی

مس با روکش فولاد ضد زنگ گزینه ای است که با توجه به راحتی مدرن طراحی شده است زیرا فولاد ضد زنگ دوام بیشتری نسبت به قلع دارد.

با این حال، ضد زنگ به خوبی با مس پیوند نمی خورد این دو باید به صورت مکانیکی به هم وصل شوند – مواد قرابت طبیعی ندارند، بنابراین لایه‌ها باید به هم چسبیده شوند، و اگر یک ظرف مسی با روکش فولاد ضد زنگ روی حرارت باقی بماند، می‌تواند لایه لایه شود و منفجر شود.

در حالی که این تابه‌ها بسیار بادوام‌تر از مسی هستند که با قلع روکش شده‌اند، فولاد ضدزنگ نیز گرما را هدایت نمی‌کند، بنابراین تمایل دارد جادوی مس را کمرنگ کند. با این حال، به دلیل راحتی و دوام، Mauviel، All-Clad و دیگر برندهای بزرگ در ایالات متحده تقریباً همگی از مس با روکش فولاد ضد زنگ استفاده می کنند، همانطور که اکثر رستوران های آمریکایی این کار را می کنند.

هسته‌ها، صفحات یا لایه‌های ظروف مسی در ظروف فولادی ضد زنگ تلاش می‌کنند تا راحتی و رسانایی را ایجاد کنند. در حالی که ادعاهای بازاریابی ممکن است درخشان باشد ، و قیمت ظروف پخت و پز قطعا در مقایسه با قابلمه ها و تابه های فولادی ضد زنگ معمولی بالا می رود ، نتایج قابل بحث است.

اغلب شما بیش از 100 دلار بیشتر برای یک لایه بسیار نازک مس، که در وسط چهار لایه دیگر از فولاد ضد زنگ قرار گرفته است، پرداخت می کنید، که ممکن است عملکرد کمی بهتر داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.